
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Scudo 96-, GSP 535942
527,39 ₴
- В наявності
- Код: 535942
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Scudo 96-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 535942 |
| Кросс-номери | 1313084080, 1313084080, 1316735080, 1316735080, 3520.C3, 3520.C3, 3520.G9, 3520.G9, 3520.G9S1, 3520.G9S1, 3521.83, 3521.83, 3521.C9, 3521.C9, 71737047, 71737047, 71737048, 71737048, TD353W, BG0609, 27747, 829 0141 10, 0-52-04-0918, 201094, 22100 |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 74.2 мм |
| Висота | 50.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74,15 |
| Внутрішній діаметр | 22,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527,39 ₴




