Сайлентблок балки (задньої) Audi A4/A5/Q5 07-17
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 536023 |
| Кросс-номери | 8K0599381H |
| Стан | Новий |
| Висота | 66.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 74.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,6 |
| Висота [мм] | 66,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528,08 ₴





