
Підшипник маточини (задньої) Ford Connect 02-13 (+ABS)(к-кт), GSP 9237016K
1 679,91 ₴
- В наявності
- Код: 9237016K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Ford Connect 02-13 (+ABS)(к-кт), GSP 9237016K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9237016K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9237016K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CONNECT (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9237016K |
| Кросс-номери | 01.97659, 10-1421, 10-1422, 110015610, 1334289, 1334291, 1362870, 1362872, 1458701, 1458702, 1462160, 1462162, 1469186, 1469189, 178021, 19-2924, 19-2925, 200968, 221265, 29SKV314, 2T142C299CA, 2T142C299CB, 2T142C299CC, 2T142C299CD, 2T142C299CE |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 37 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 136 |
| Розмір різі | M12X1,5 |
| Число зубців кільця ABS | 44 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679,91 ₴








