
Диск гальмівний (задній) MB M-class (W163) 98-05 (331х14), Zimmermann 400.3613.20
2 063,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400.3613.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB M-class (W163) 98-05 (331х14), Zimmermann 400.3613.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.3613.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.3613.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W163) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 230 (163.136) 150 л.с. | 1998–2005 |
| ML 270 CDI (163.113) 163 л.с. | 1999–2005 |
| ML 320 (163.154) 218 л.с. | 1998–2002 |
| ML 350 (163.157) 245 л.с. | 2002–2005 |
| ML 350 4-matic 235 л.с. | 2003–2005 |
| ML 400 CDI (163.128) 250 л.с. | 2001–2005 |
| ML 430 (163.172) 272 л.с. | 1998–2005 |
| ML 500 (163.175) 292 л.с. | 2001–2005 |
| ML 55 AMG (163.174) 347 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.3613.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 995, 0 986 479 S12, 015 523 0039, 015 523 0039/PD, 02.35.088, 08.7607.11, 10 92 4350, 1110234, 1363201200, 15385 V, 15793, 15793C, 163 423 0012, 163 423 0212, 17052, 1815203357, 1815313357, 1815343357, 19-1798, 19-1798SPORT, 197636, 203357 |
| Стан | Новий |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.9 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Мінімальна товщина [мм] | 12,3 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 331 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 14 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 063,15 ₴






