
Колодки гальмівні (задні) Suzuki Vitara III 15-/SX4 13-/Swift 10- (Akebono) (з датчиком), Zimmermann 25258.145.1
1 646,40 ₴
- В наявності
- Код: 25258.145.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Suzuki Vitara III 15-/SX4 13-/Swift 10- (Akebono) (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25258.145.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 301, 025 252 5814/W, 1051059, 116288, 116313, 13.0460-5655.2, 13.0460-5683.2, 13046056552N-SET-MS, 13046056552N-SET-MSP, 182017, 19-3396, 22-0915-0, 225224, 24947z, 2525801, 33 10 7323, 33 10 7325, 363916060646, 37886, 402B0629, 5502225224 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Baleno, Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 40 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 14 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 99 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 646,40 ₴






