
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E53) 00- (332x30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1298.20
2 906,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.1298.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E53) 00- (332x30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1298.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1298.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1298.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (E83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1298.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 974, 08.34.075, 09.8697.81, 09.C896.11, 103298, 150.1298.52, 150.1298.53, 15656C, 17230, 1815201547, 1815311547, 186808, 19-1829, 19-1829MAX, 20 92 1177, 201547, 21177, 23-0784C, 231-03-200, 24.0130-0109.1, 24.0330-0109.1, 24013001091-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 11.14 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 332 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 906,48 ₴





