
Диск гальмівний (передній) Renault Trafic 14- (296x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 430.2638.20
2 893,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 430.2638.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Trafic 14- (296x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 430.2638.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
430.2638.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
430.2638.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — TALENTO c бортовой платформой/ходовая часть (296_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — TALENTO Автобус (296_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — TALENTO Фургон (296_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 121 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV300 Kombi (X82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 125 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 145 145 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV300 Фургон (X82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dci 120 121 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 125 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 145 146 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| OPEL — VIVARO B Фургон (X82) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 146 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III c бортовой платформой/ходовая часть (EG_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 125 (EGMH) 125 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 145 (EGMG) 145 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III Фургон (FG_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 115 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 125 (FGMH) 125 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 140 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 145 (FGMG) 145 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 90 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) 95 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III автобус (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 115 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 125 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 140 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 145 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 90 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 95 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 430.2638.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 D30, 09.C646.11, 103616, 108625, 142.1903, 1687773480, 1815203678, 1815313678, 18476, 197589, 203678, 208 752, 24.0128-0287.1, 24012802871-PCS-MS, 24012802871-PCS-MSP, 24012802871PR-PCS-MS, 24012802871PR-PCS-MSP, 24012802871PR-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 893,84 ₴




