
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E60/E61)/6 (E64) 2.0-3.0i/2.0-3.0d 03-12 (320x20) (вент.), Zimmermann 150.3405.20
2 474,30 ₴
- В наявності
- Код: 150.3405.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E60/E61)/6 (E64) 2.0-3.0i/2.0-3.0d 03-12 (320x20) (вент.), Zimmermann 150.3405.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3405.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3405.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 520 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3405.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 056, 08.34.080, 09.9425.10, 09.9425.11, 09.9425.1X, 09.9425.75, 1032520, 1110086, 1463203600, 150.3405.52, 150.3405.53, 17533, 1815201561, 1815311561, 19-1311, 19-1311MAX, 19-1311SPORT, 197319, 20 92 4344, 201561, 2143308, 23-0815C, 231-04-051 |
| Стан | Новий |
| Висота | 63 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.38 кг |
| Висота [мм] | 63 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 474,30 ₴






