
Диск гальмівний (передній) Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue 15- (320x25), Zimmermann 250.5706.20
3 028,20 ₴
- В наявності
- Код: 250.5706.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue 15- (320x25), Zimmermann 250.5706.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
250.5706.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
250.5706.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 75 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT Kombi (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 250.5706.20 |
| Кросс-номери | 142.2135, 184688, 18835, 2 252 905, 2 279 489, 2 279 490, 33 10 9508, 563697JC, 563710JC, 8DD 355 133-561, 8DD 355 133-561, 92326103, ADBP430166, ADC5083V, AND7368, BS-1046HC, CD9053V, DDF3053C, DDF3066C, KV6C-1122-GC, KV6C-1125-FB, KV6C-1125-FC |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 028,20 ₴





