
Диск гальмівний (задній) Opel Astra J 09- (268x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 430.2622.20
1 704,63 ₴
- В наявності
- Код: 430.2622.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Opel Astra J 09- (268x12) (з покриттям) (повний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 430.2622.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 645, 0 986 479 C57, 08.B357.10, 08.B357.11, 08.B357.1X, 1031062, 1110270, 1263106800, 13502134, 13502135, 13502135, 13502135, 13502135, 13502136, 13502136, 13502136, 13502864, 142.1557, 15000, 15000 V, 15000 X, 18035, 1815205014, 1815315014 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 105 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Aveo, Cruze, Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 105 |
| Вага (кг) | 4.7 кг |
| Висота [мм] | 45 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 268 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 704,63 ₴







