
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 2.0/2.5 12- (Trw) (з датчиком), Zimmermann 22349.155.1
2 142,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22349.155.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 2.0/2.5 12- (Trw) (з датчиком), Zimmermann 22349.155.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22349.155.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22349.155.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22349.155.1 |
| Кросс-номери | 025 223 4915, 1051185, 1159.0, 1159.0, 1170933, 170664, 182263, 19-3906, 22-1159-0, 2234901, 35142, 363916060920, 402B1341, 573917J, 822-1159-0, 8DB 355 025-561, 8DB 355 025-561, 9011222, ADB32386, ADM542112, BD-5135, BL2976A1, BP3707, CBP32386, FDB4944 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 104 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142,34 ₴






