
Колодки гальмівні (задні) VW Golf/Touran 1.0-2.0 TDI 12- (Ate), Zimmermann 25008.165.1
1 724,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25008.165.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Golf/Touran 1.0-2.0 TDI 12- (Ate), Zimmermann 25008.165.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25008.165.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25008.165.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 300 л.с. | 2012–н.в. |
| S3 quattro 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 quattro 286 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 286 л.с. | 2014–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 290 л.с. | 2016–2020 |
| S3 quattro 300 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI g-tron 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25008.165.1 |
| Кросс-номери | 025 250 0816, 025 250 0816/PD, 1051124, 115 815, 1170470, 1170960, 12701, 13.0460-7293.2, 13.0470-7293.2, 13046072932N-SET-MS, 13046072932N-SET-MSP, 13046144342N-SET-MS, 13046144342N-SET-MSP, 13046144342T-SET-MS, 13046144342T-SET-MSP, 151-0030, 1516 00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Touran, A3, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 61 |
| Висота 2 [мм] | 56 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 123 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724,93 ₴






