
Диск гальмівний (передній) MB S-class (W140) 91-98 (320x30), Zimmermann 400.1421.20
3 396,66 ₴
- В наявності
- Код: 400.1421.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB S-class (W140) 91-98 (320x30)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.1421.20 |
| Кросс-номери | 015 521 2021, 08128, 09.8726.10, 10 90 8128, 140 421 0212, 140 421 0912, 140 421 0912 64, 140 421 1012, 140 421 1012 64, 16109, 1815203329, 186464, 19-2695, 19-2695SPORT, 203329, 24808, 400.1421.52, 5010-1061, 5815203329, 6025955, 603329, 82B0626 |
| Стан | Новий |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 11.5 кг |
| Висота [мм] | 82 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Мінімальна товщина [мм] | 27,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 396,66 ₴








