
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E60/E61)/ 6 (E63) 03-10 (345x24) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.3461.20
3 167,63 ₴
- В наявності
- Код: 150.3461.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E60/E61)/ 6 (E63) 03-10 (345x24) (з покриттям) (вентильований)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3461.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 729, 0 986 479 E13, 09.C418.13, 103437, 104807, 142.1075, 150.3461.32, 150.3461.52, 150.3461.54, 150.3461.55, 15015C, 18001, 1815341591, 19-3517HC, 19-3517HCSPORT, 20 10 4807, 20105 Z, 24.0124-0201.2, 341591, 3421 6 763 827, 383 523 1002/PD |
| Стан | Новий |
| Висота | 63 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 9.4 кг |
| Висота [мм] | 63 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | KBA 60787 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 167,63 ₴




