
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-7/CX-9 06-/Mitsubishi Eclipse 17- (Advics) (з датчиком), Zimmermann 24544.175.1
2 244,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24544.175.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-7/CX-9 06-/Mitsubishi Eclipse 17- (Advics) (з датчиком), Zimmermann 24544.175.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24544.175.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24544.175.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
| MAZDA — CX-7 (ER) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 MZR DISI Turbo AWD 238 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 MZR-CD 173 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD AWD 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 260 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 163 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — CX-9 (TB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 263 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 AWD 263 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 277 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 AWD 277 л.с. | 2007–н.в. |
| MAZDA — CX-9 (TC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T AWD 231 л.с. | 2016–н.в. |
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 4WD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 152 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO SPORT III (KS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.0 Mivec 4x4 209 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24544.175.1 |
| Кросс-номери | 025 245 4417/PD, 025 245 4417/W, 1050940, 1080-0703, 1170966, 12486, 13.0460-5541.2, 13046056062N-SET-MS, 13046056062N-SET-MSP, 170903, 181962, 19-1465, 22-0872-0, 223256, 2351503, 24894z, 27MZ029, 302149, 322212, 322246, 33 10 7546, 363916061053, 37643 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 58 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, CX-7, CX-9, Pajero Sport |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 139 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 58 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ADVICS |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244,33 ₴



