
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E60/61) / 6 (E63/64) 01-10 (348x30) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.3434.20
3 999,14 ₴
- В наявності
- Код: 150.3434.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E60/61) / 6 (E63/64) 01-10 (348x30) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.3434.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3434.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3434.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 540 i 306 л.с. | 2005–2010 |
| 545 i 333 л.с. | 2003–2010 |
| 550 i 367 л.с. | 2005–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 545 i 333 л.с. | 2004–н.в. |
| 550 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 645 Ci 333 л.с. | 2004–н.в. |
| 650 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 645 Ci 333 л.с. | 2004–н.в. |
| 650 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3434.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 584, 08.34.069, 09.C419.13, 102679, 103102, 105719, 150.3434.32, 150.3434.52, 150.3434.54, 150.3434.55, 18007, 18153415103, 19-1831, 19-1831SPORT, 19-3510HC, 20 10 5719, 20106 Z, 23-0853C, 24.0130-0186.2, 24013001861-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.1 кг |
| Висота [мм] | 77 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999,14 ₴




