
Диск гальмівний (передній) Suzuki Grand Vitara I 03-/II 05- (294x25), Zimmermann 540.2494.20
2 256,36 ₴
- В наявності
- Код: 540.2494.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Suzuki Grand Vitara I 03-/II 05- (294x25), Zimmermann 540.2494.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
540.2494.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
540.2494.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DDiS 129 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 Привод на все колеса 233 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 540.2494.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 559, 09.A538.10, 09.A538.11, 1110330, 17704, 1815205216, 1815315216, 19-1952, 19-1952MAX, 19-1952SPORT, 197537, 205216, 23-0966C, 24.0125-0190.1, 24012501901-PCS-MS, 24012501901-PCS-MSP, 24012501901PR-PCS-MS, 24012501901PR-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 6.7 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 256,36 ₴





