
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry/Rav4/Lexus ES 06- (Akebono), Zimmermann 24338.155.1
2 059,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24338.155.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry/Rav4/Lexus ES 06- (Akebono), Zimmermann 24338.155.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24338.155.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24338.155.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 300h 160 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| TOYOTA — AURION (_V4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV40) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — AURION (_V5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV50) 272 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 (ASV51_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.5 (ASV50) 181 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVT-i 147 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVT-i Hybrid 150 л.с. | 2006–2011 |
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-CAT 4WD 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AVA42_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24338.155.1 |
| Кросс-номери | 025 243 3815, 025 243 3815/PD, 04466-06070, 04466-06080, 04466-06090, 04466-06100, 04466-06200, 04466-06230, 04466-33160, 04466-33160, 04466-33180, 04466-33180, 04466-33180, 04466-33200, 04466-33200, 04466-33200, 04466-42060, 04466-42060, 04466-42070 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Avalon, Camry, RAV4, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 97 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 059,98 ₴




