
Колодки гальмівні (задні) VW Caddy IV 15-/Skoda Octavia 12- (Lucas), Zimmermann 25110.175.1
2 006,18 ₴
- В наявності
- Код: 25110.175.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Caddy IV 15-/Skoda Octavia 12- (Lucas), Zimmermann 25110.175.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25110.175.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25110.175.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI RS 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI RS | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI RS 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI RS 220 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI RS 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI RS | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI RS 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI RS 220 л.с. | 2012–н.в. |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TGI CNG | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| VW — PASSAT (3G2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — SHARAN (7N) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 184 л.с. | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25110.175.1 |
| Кросс-номери | 05P1986, 1051171, 116 279, 13.0460-2790.2, 13.0470-2790.2, 13046027902N-SET-MS, 13046027902N-SET-MSP, 13046027902T-SET-MS, 13046027902T-SET-MSP, 1549 08, 1549.08, 1639376780, 16912, 182152, 19-3058, 19-3407, 21549.08, 22-0980-0, 2247117, 231-02-092 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, Polo, A1, Octavia, Leon, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 104 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 52 |
| Товщина (мм) | 18 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | LUCAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 006,18 ₴



