
Диск гальмівний (передній) VW Caddy III 04- (312x25) (з покриттям) (з отворами) (вент.), Zimmermann 100.3300.52
4 374,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.3300.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Caddy III 04- (312x25) (з покриттям) (з отворами) (вент.), Zimmermann 100.3300.52. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3300.52
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3300.52 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 102 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 105 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TDI 85 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 85 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3300.52 |
| Кросс-номери | 07.35.209, 09.9772.10, 09.9772.11, 09.9772.1X, 09.9772.75, 100.3300.20, 100.3300.53, 110 073, 1110094, 115 521 1094, 17558, 18152047115, 18153147115, 183 521 1094/PD, 197242, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1K0 615 301 AA, 1KD 615 301 D |
| Стан | Новий |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.3 кг |
| Висота [мм] | 50 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 374,29 ₴





