
Диск гальмівний (передній) Ford Focus/ Kuga II 07-/Connect 13- (320x25) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 250.1372.20
3 140,51 ₴
- В наявності
- Код: 250.1372.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Focus/ Kuga II 07-/Connect 13- (320x25) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 250.1372.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
250.1372.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
250.1372.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 4x4 176 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 4x4 242 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 4x4 230 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS II (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 ST 225 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS III (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT Kombi (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 250.1372.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 660, 09.C542.11, 09.C542.1X, 1 368 548, 1 384 290, 1 770 767, 1 829 608, 1 844 117, 102648, 103593, 1110397, 142.1772, 15677C, 1686722580, 18152025105, 18153125105, 18340, 19-2731, 19-2731SPORT, 197143, 2025105, 231-03-226, 23-1512C |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Kuga, Transit Connect, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.8 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140,51 ₴






