
Диск гальмівний (задній) Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10), Zimmermann 285.3532.20
2 342,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 285.3532.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10), Zimmermann 285.3532.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
285.3532.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
285.3532.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CVVT 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI Привод на все колеса 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 GDi | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 1.7 CDi FWD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDI FWD | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI | 2015–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi AWD 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 LPG (QLE) 126 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 285.3532.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 E43, 0 986 479 E45, 08.D429.11, 08.D429.1X, 10033 V, 10033 X, 103023, 108629, 108675, 142.2166, 18570, 19-4713, 197796, 23-1820C, 25260, 25260C, 26KI072, 285.3532.52, 313460, 33 10 6432, 33 10 7184, 361302040869, 37-15 523 0043/PD, 563265JC |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 5.3 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342,56 ₴







