
Диск гальмівний (передній) Citroen Berlingo 96-/Peugeot Partner 08- (283x26) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 440.3106.20
2 070,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 440.3106.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Citroen Berlingo 96-/Peugeot Partner 08- (283x26) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 440.3106.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
440.3106.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
440.3106.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D (MFDJY) 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MFRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MBNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 i 90 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 D (MBDJY) 70 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 2000–н.в. |
| Electric 57 л.с. | 2011–2011 |
| CITROEN — C3 I (FC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C4 Grand Picasso I (UA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 THP 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — DS4 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — DS5 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — XSARA PICASSO (N68) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 91 л.с. | 2002–2005 |
| 1.6 88 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 95 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Chrono 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V 115 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 HDi 90 л.с. | 1999–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 440.3106.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 E72, 0 986 479 W69, 09.8760.10, 09.8760.11, 09.8760.1X, 09.8760.75, 09.9619.10, 09.9619.11, 09.9619.1X, 09.9619.75, 1110209, 11-15 521 0018, 11-83 521 0018/PD, 16 064 014 80, 16 137 039 80, 16 678 574 80, 16 867 170 80, 17338, 1815201927 |
| Стан | Новий |
| Висота | 34 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 307, 308, C3, C4, C5, Partner, 206, 207, 208, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.74 кг |
| Висота [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 283 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Діаметр центрування [мм] | 66 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/4 |
| Діаметр маточини колеса [мм] | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070,16 ₴




