
Колодки гальмівні (задні) Kia Ceed/Rio III/Hyundai Accent/Tucson/i20/i30/i40 10- (Akebono), Zimmermann 25337.160.1
1 840,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25337.160.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Kia Ceed/Rio III/Hyundai Accent/Tucson/i20/i30/i40 10- (Akebono), Zimmermann 25337.160.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25337.160.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25337.160.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CARENS IV (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.7 CRDi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — CEE'D (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — K5 (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 277 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CVVL 165 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CVVT Hybrid 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2010–2015 |
| 2.4 203 л.с. | 2010–н.в. |
| KIA — OPTIMA (JF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi 135 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CVVL | 2015–н.в. |
| KIA — OPTIMA Sportswagon (JF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CVVL 163 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — RIO III (UB) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 CVVT 88 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 LPG 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — RIO III седан (UB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — SOUL (AM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CVVT 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 GDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — SOUL II (PS) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 124 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2014–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi AWD 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 LPG (QLE) 126 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25337.160.1 |
| Кросс-номери | 1050962, 1051371, 116285, 116289, 116294, 116301, 116378, 1170863, 12560, 13.0460-5650.2, 13.0470-5650.2, 13046056502N-SET-MS, 13046056502N-SET-MSP, 13046057862N-SET-MS, 13046057862N-SET-MSP, 13046100672N-SET-MS, 19-2129, 19-3658, 2066 R, 22-0886-1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Optima, XLV, Soul, Elantra, Sportage, Accent i25, Carens, Pro Ceed, Ceed, Solaris, Tivoli, Accent, Rio, Tucson, Grandeur, i20, Veloster, I30, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 100 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840,20 ₴






