
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F10/F11) 10- (330x24) (з покриттям) (з отворами) (вентильований), Zimmermann 150.3482.52
5 621,54 ₴
- В наявності
- Код: 150.3482.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F10/F11) 10- (330x24) (з покриттям) (з отворами) (вентильований), Zimmermann 150.3482.52. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3482.52
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3482.52 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3482.52 |
| Кросс-номери | 08.34.152, 103251, 104803, 150.3482.20, 150.3482.32, 150.3482.53, 1815341592, 18260, 20 10 4803, 24.0124-0239.2, 24012402392-PCS-MS, 24012402392-PCS-MSP, 24012402392-SET-MS, 24012402392-SET-MSP, 3410 6 883 506, 3410 6 883 506, 3411 6 793 123 |
| Стан | Новий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.4 кг |
| Висота [мм] | 66 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 621,54 ₴




