
Диск гальмівний (передній) BMW X3 (E83) 03-11 (325x25) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.3431.20
3 045,25 ₴
- В наявності
- Код: 150.3431.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X3 (E83) 03-11 (325x25) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.3431.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3431.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3431.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (E83) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3431.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 348, 08.34.068, 09.9581.11, 09.9581.14, 09.9581.1X, 1032542, 1110108, 1463105300, 150.3431.52, 17597, 1815201564, 1815311564, 19-1841, 19-1841SPORT, 197083, 20 92 4794, 201564, 2134487, 23-0752C, 231-03-176, 24.0125-0160.1, 24.0325-0160.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.12 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 325 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045,25 ₴







