
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E60/E61) 03-10 (310x24) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.3402.20
2 584,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.3402.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E60/E61) 03-10 (310x24) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.3402.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3402.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3402.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 520 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3402.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 055, 0 986 479 S29, 08.34.072, 09.9173.11, 09.9173.14, 09.9173.75, 09.C894.11, 09.C894.75, 1110083, 150.3402.52, 150.3402.53, 17531, 1815201553, 1815311553, 186732, 19-1053, 19-1053MAX, 19-1053SPORT, 20 92 4342, 201553, 23-0809C, 231-03-097 |
| Стан | Новий |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.22 кг |
| Висота [мм] | 77 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 310 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 584,11 ₴




