
Диск гальмівний (передній) Audi A6 18- (349x34), Zimmermann 100.3386.75
15 555,48 ₴
- В наявності
- Код: 100.3386.75
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A6 18- (349x34), Zimmermann 100.3386.75. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3386.75
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3386.75 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4A2, C8) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI Mild Hybrid 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 35 TDI Mild Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid 204 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TFSI e quattro 252 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 367 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSi Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2018–н.в. |
| S6 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4KA) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| AUDI — A8 (4N2, 4N8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 50 TFSI Mild Hybrid quattro (4N8) 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| 60 TFSI e quattro 449 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3386.75 |
| Кросс-номери | 100.3386.70, 4M0 615 301 Q |
| Стан | Новий |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 10.50 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Якість | Alu hub floating |
| Мінімальна товщина [мм] | 32,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 349 |
| Обработка | легований/високоуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | Подвійні гальмівні диски |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 34 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 555,48 ₴






