
Диск гальмівний (задній) Audi A6 97-05 (255x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 100.3323.20
1 317,63 ₴
- В наявності
- Код: 100.3323.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi A6 97-05 (255x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 100.3323.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3323.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3323.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4B2, C5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–1999 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2001 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–2001 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| AUDI — ALLROAD (4BH, C5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI quattro 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3323.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 480, 07.35.207, 08.9084.11, 08.9084.75, 100.3323.52, 103394, 115 523 0024, 115 523 0024/PD, 1163204000, 14818 V, 15877, 15877C, 17062, 1815204784, 1815314784, 19-1801, 19-1801MAX, 19-1801SPORT, 197032, 204784, 22906, 23-0806C, 231-04-115 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 255 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317,63 ₴




