
Диск гальмівний (передній) Nissan Leaf 10- (283x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 200.2538.20
2 664,23 ₴
- В наявності
- Код: 200.2538.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Leaf 10- (283x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 200.2538.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
200.2538.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
200.2538.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — LEAF (ZE1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 150 л.с. | 2017–н.в. |
| NISSAN — NV200 EVALIA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| e-NV 109 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NV200 фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| e-NV 109 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2538.20 |
| Кросс-номери | 09.C544.11, 108686, 18495, 19-3509, 19-3509SPORT, 24012802681-PCS-MS, 24012802681-PCS-MSP, 24012802681-SET-MS, 24012802681-SET-MSP, 25568 V, 33 10 6628, 36-15 521 0060/PD, 40206-3NA0A, 40206-3NL0A, 40206-3NL0B, 6110802, 82B1282, 8DD 355 125-071 |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.8 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 283 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 664,23 ₴






