
Диск гальмівний (задній) Infiniti EX/FX/G/M/Q50/Q70 03- (308x16) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 200.2529.20
2 683,78 ₴
- В наявності
- Код: 200.2529.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Infiniti EX/FX/G/M/Q50/Q70 03- (308x16) (з покриттям) (вентильований)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2529.20 |
| Кросс-номери | 09.B265.10, 09.B265.11, 09.B522.11, 1110497, 170743, 170752, 17698, 1815202271, 1815312271, 19-2430, 19-2430SPORT, 197595, 202271, 23-1406C, 24011601221-PCS-MS, 24011601221-PCS-MSP, 24011601221PR-PCS-MS, 24011601221PR-PCS-MSP, 24011601221-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | FX, G, Murano, JX SUV, QX60, Q50, M37, M35, M45, QX50, Q60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 5.90 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 308 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 16 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 683,78 ₴







