
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander III/Mazda 6 12- (Akebono), Zimmermann 25688.150.1
1 576,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25688.150.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander III/Mazda 6 12- (Akebono), Zimmermann 25688.150.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25688.150.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25688.150.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DI-D | 2015–н.в. |
| 1.6 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25688.150.1 |
| Кросс-номери | 025 256 8814, 1011.0, 1011.0, 102583, 1051160, 116317, 1170790, 12675, 13.0460-5654.2, 13.0470-5654.2, 13046135832N-SET-MS, 13046135832N-SET-MSP, 151-0044, 1536 02, 1536.02, 16 098 996 80, 16 197 907 80, 16 356 771 80, 182118, 19-3043, 2120 R, 21536.02 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 4008, 6, Outlander, ASX |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 102 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 44 |
| Товщина (мм) | 14 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576,07 ₴




