
Диск гальмівний (передній) Audi A2 00-05 (256x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.1246.20
1 659,02 ₴
- В наявності
- Код: 100.1246.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A2 00-05 (256x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.1246.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.1246.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.1246.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A2 (8Z0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2003–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.1246.20 |
| Кросс-номери | 09.7011.11, 09.7011.14, 09.7011.1X, 09.7011.75, 107 680, 115 521 1018, 14404, 16880, 1815204758, 1815314758, 186603, 204758, 2133484, 22880, 23-0390C, 24012201511-PCS-MS, 24012201511-PCS-MSP, 24012201511PR-PCS-MS, 24012201511PR-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 37 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.6 кг |
| Висота [мм] | 37 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 659,02 ₴





