
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W164)/R 05- (350x32) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3649.20
3 882,31 ₴
- В наявності
- Код: 400.3649.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W164)/R 05- (350x32) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3649.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.3649.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.3649.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X164) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) 211 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 320 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2006–2009 |
| GL 350 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 350 CDI 4-matic (164.823) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| GL 450 4-matic (164.871) 340 л.с. | 2006–н.в. |
| GL 500 4-matic (164.886) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W164) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 280 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2005–2009 |
| ML 300 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 320 CDI 4-matic (164.122) 224 л.с. | 2005–2009 |
| ML 350 4-matic (164.186) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| ML 420 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2006–2009 |
| ML 450 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.175) 306 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — R-CLASS (W251, V251) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 280 CDI 4-matic (251.020) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2006–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157) 306 л.с. | 2006–н.в. |
| R 500 4-matic (251.072, 251.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| R 500 4-matic (251.075, 251.175) 306 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.3649.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 329, 02.35.223, 083 521 2096/PD, 09.R103.11, 10 92 4745, 1110714, 1363103600, 15889C, 164 421 0512, 164 421 1412, 17791, 1815203393, 1815313393, 19-2690, 19-2690SPORT, 197667, 203393, 23-0963C, 24013201571-PCS-MS, 24013201571-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13.2 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350 |
| Мінімальна товщина [мм] | 29,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 882,31 ₴




