
Диск гальмівний (задній) Opel Insignia A 08-17 (292x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 430.2617.20
1 922,56 ₴
- В наявності
- Код: 430.2617.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Opel Insignia A 08-17 (292x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 430.2617.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
430.2617.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
430.2617.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 430.2617.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 513, 0 986 479 C73, 08.A970.10, 08.A970.11, 1110269, 1263203900, 13501302, 13501302, 13502198, 13502198, 13502198, 13582356, 142.1513, 14982, 14982 V, 17991, 1815203668, 1815313668, 19-2017, 19-2017MAX, 19-2017SPORT, 197809, 203668, 207 653 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 5.50 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 292 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 922,56 ₴






