
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus/Opel Vectra/Mazda 3/5 C II 02- (Ate-Teves), Zimmermann 24137.168.1
1 348,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24137.168.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus/Opel Vectra/Mazda 3/5 C II 02- (Ate-Teves), Zimmermann 24137.168.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24137.168.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24137.168.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — SIGNUM (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24137.168.1 |
| Кросс-номери | 025 234 8216, 025 234 8216/PD, 025 241 3716, 025 241 3716/PD, 0842 20, 0842.20, 0888 40, 0888.40, 1 233 679, 1 324 300, 1 360 254, 1 360 304, 1 360 306, 1 566 096, 1 683 374, 1 805 813, 1 809 259, 1050118, 1170343, 12352, 1263700610, 12799240 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Opel, Jaguar, Cadillac, Ford, Mercedes-Benz, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra, 3, XF, 9-3X, XJ, XK, xf sportbrake, C-Max, Transit Connect, C30, C5, C70, Laguna, 9-3, Focus, Tourneo Connect, G-Class, S-Type, S40, GT, V50, V40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
| Ширина [мм] | 123 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348,62 ₴




