
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Peugeot 4008 12- (294x26) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 380.2111.20
2 703,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 380.2111.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Peugeot 4008 12- (294x26) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 380.2111.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
380.2111.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
380.2111.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — 200 Кабриолет (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 Flexfuel 287 л.с. | 2010–н.в. |
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 VVT 156 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| CHRYSLER — CIRRUS кабрио (JS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| 2.7 186 л.с. | 2007–2010 |
| CITROEN — AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| DODGE — CALIBER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 Eco + 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DI-D | 2015–н.в. |
| 1.6 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CW5W) 170 л.с. | 2006–2012 |
| (CW5W) 170 л.с. | 2007–2012 |
| (CW6W) 220 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 147 л.с. | 2006–2012 |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 GT 4WD 227 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 380.2111.20 |
| Кросс-номери | 09.A637.10, 09.A637.11, 09.A637.1X, 09.A637.20, 09.A637.21, 09.A637.2X, 09.N264.11, 09.N264.1X, 102619, 108436, 108456, 142.1745, 16 075 005 80, 16 106 230 80, 17881, 1815209329, 1815319329, 19-2273, 19-2273MAX, 19-2273SPORT, 197510, 209329, 231-03-112 |
| Стан | Новий |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Eclipse Cross, Lancer, Caliber, ASX, Outlander, Sebring, 4008, Patriot |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.9 кг |
| Висота [мм] | 46 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703,33 ₴




