
Колодки гальмівні (передні) VW Multivan/T5 03-/T6 15- (Ate-Teves) (з датчиком), Zimmermann 23746.185.1
2 770,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23746.185.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Multivan/T5 03-/T6 15- (Ate-Teves) (з датчиком), Zimmermann 23746.185.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23746.185.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23746.185.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| VW — KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 4motion 235 л.с. | 2003–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2004–2009 |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 4motion 235 л.с. | 2004–2009 |
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2003–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23746.185.1 |
| Кросс-номери | 025 237 4619/PD, 025 237 4619/W, 1045 11, 1045.11, 1050249, 110 540, 1170068, 13.0460-7236.2, 13.0470-7236.2, 13046071922N-SET-MS, 13046071922N-SET-MSP, 13046072362N-SET-MS, 13046072362N-SET-MSP, 151-1944, 16462, 181779, 19-1822, 21045.11, 2134916 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Ширина 2 [мм] | 156 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 18 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 75 |
| Висота 1 [мм] | 73 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770,80 ₴




