
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G30)/X3 (G01/F97)/X4 (G02/F98) 16- (330x24) B46/B47/B48/B57, Zimmermann 150.2951.20
4 655,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.2951.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G30)/X3 (G01/F97)/X4 (G02/F98) 16- (330x24) B46/B47/B48/B57, Zimmermann 150.2951.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.2951.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.2951.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 5 (G30, F90) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| BMW — 5 Touring (G31) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X3 (G01, F97) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 i 249 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — Z4 Roadster (G29) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 197 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.2951.20 |
| Кросс-номери | 09.D904.13, 103052, 1463107300, 150.2951.32, 150.2951.52, 150.2951.53, 173011, 18686, 20120 Z, 33 10 7239, 3410 6 865 722, 3410 6 865 722, 3410 6 880 072, 3411 6 860 907, 361302040857, 383 521 0029/PD, 503 972, 563693JVC-1, 8120 111073C, ADBP430064 |
| Стан | Новий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 9.6 кг |
| Висота [мм] | 66 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 655,08 ₴





