
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX-7 2.2-2.5/CX-9 3.5/3.7 06- (Akebono), Zimmermann 24545.170.1
1 920,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24545.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX-7 2.2-2.5/CX-9 3.5/3.7 06- (Akebono), Zimmermann 24545.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24545.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24545.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-7 (ER) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 MZR DISI Turbo AWD 238 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 MZR-CD 173 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD AWD 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 260 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 163 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — CX-9 (TB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 263 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 AWD 263 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 277 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 AWD 277 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24545.170.1 |
| Кросс-номери | 025 245 4517, 1050941, 116370, 12485, 181963, 19-1466, 22-0873-0, 223257, 2454501, 301336, 322246, 33 10 6376, 363916061060, 37644, 402B0636, 5000-2020, 5000-2020 C, 5502223257, 572644CH, 572644J, 601336, 6134729, 704-11102, 7T4Z2001A, 7T4Z2001A |
| Стан | Новий |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 111 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920,64 ₴





