
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906) /Vito (W639) (Brembo), Zimmermann 29192.210.1
2 283 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29192.210.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906) /Vito (W639) (Brembo), Zimmermann 29192.210.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
29192.210.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
29192.210.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29192.210.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 098, 004 420 6720, 004 420 8320, 005 420 2120, 005 420 5220, 005 420 7020, 02.35.196, 025 291 9220, 025 291 9220/PD, 086.325-00A, 10 91 6710, 1050230, 111 655, 1170040, 1170844, 1245 00, 1245.00, 13.0460-4826.2, 13.0460-4877.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 67 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Товщина (мм) | 21 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 163 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 283 ₴





