
Колодки гальмівні (задні) Audi A6 05-11/VW Passat/CC 1.8TSI/2.0TDI 05- (Lucas), Zimmermann 24483.170.1
2 144,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24483.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A6 05-11/VW Passat/CC 1.8TSI/2.0TDI 05- (Lucas), Zimmermann 24483.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24483.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24483.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (31) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 299 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–2011 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2004–2008 |
| 3.2 FSI quattro 249 л.с. | 2006–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 299 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24483.170.1 |
| Кросс-номери | 05P1390, 112 168, 13.0460-2749.2, 13.0460-2880.2, 13.0470-2749.2, 13.0470-2880.2, 13046027492N-SET-MS, 13046027492N-SET-MSP, 13046027492T-SET-MS, 13046027492T-SET-MSP, 13046028802N-SET-MS, 13046028802N-SET-MSP, 13046028802T-SET-MS, 13046028802T-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, Touran, A6, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | LUCAS |
| Ширина [мм] | 106 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 144,26 ₴




