
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W166) 11-15/GLE (W166) 15-19 (330x32) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3683.20
3 534,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400.3683.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W166) 11-15/GLE (W166) 15-19 (330x32) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3683.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.3683.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.3683.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (292.323, 292.324) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.3683.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 D08, 083 521 0026/PD, 09.A956.11, 10 92 4743, 102654, 1110509, 1363108400, 142.1784, 166 421 0612, 166 421 1300, 18240, 197744, 24.0132-0178.1, 24013201781PR-PCS-MS, 24013201781PR-PCS-MSP, 24743, 25297 V, 360406122001, 400.3683.52, 563002JC-1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11.1 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Мінімальна товщина [мм] | 29,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 534,17 ₴





