
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-5 11- (Akebono) (з аксесуарами), Zimmermann 25564.160.2
2 384,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25564.160.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-5 11- (Akebono) (з аксесуарами), Zimmermann 25564.160.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25564.160.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25564.160.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25564.160.2 |
| Кросс-номери | 025 255 6416, 1050942, 1121 F, 116395, 1170788, 13.0460-5665.2, 13.0470-5665.2, 151-2612, 182055, 19-3038, 22-0969-0, 223258, 231-01-205, 24662z, 2556401, 322248, 33 10 7189, 363916060710, 363916061054, 37929, 402B0532, 429100070, 5000-4357, 5502223258 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 142 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 384,33 ₴




