
Диск гальмівний (передній) BMW X3 (F25)/X4 (F26) 10- (328x28) (з покриттям) (вентил.) (з отворами), Zimmermann 150.3494.52
5 401,89 ₴
- В наявності
- Код: 150.3494.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X3 (F25)/X4 (F26) 10- (328x28) (з покриттям) (вентил.) (з отворами), Zimmermann 150.3494.52. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3494.52
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3494.52 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2016–2017 |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2015–2018 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3494.52 |
| Кросс-номери | 08.35.191, 102145, 1110404, 150.3494.20, 150.3494.54, 150.3494.55, 18152015104, 18153115104, 18169, 19-3207, 19-3207SPORT, 197575, 20 93 8576, 2015104, 3115104, 3410 6 787 490, 3410 6 879 122, 361302040636, 383 521 0012/PD, 38576, 502 121, 562891CH-1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 10.2 кг |
| Висота [мм] | 73 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 328 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 401,89 ₴








