
Колодки гальмівні (передні) Fiat 500X 1.4-1.6/1.6-2.0D 14-/ Jeep Renegade1.4-1.6/2.0CRD 14-, Zimmermann 22165.200.1
2 686,94 ₴
- В наявності
- Код: 22165.200.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Fiat 500X 1.4-1.6/1.6-2.0D 14-/ Jeep Renegade1.4-1.6/2.0CRD 14-, Zimmermann 22165.200.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22165.200.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22165.200.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500X (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| JEEP — RENEGADE VAN (BU, B1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 E-torQ 110 л.с. | 2014–2018 |
| JEEP — RENEGADE вездеход закрытый (BU) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 T-GDi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 T-GDi 4x4 180 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22165.200.1 |
| Кросс-номери | 025 221 6520, 1017.0, 1017.0, 102472, 1051000, 116381, 1171004, 13.0460-5662.2, 13046056622N-SET-MS, 13046056622N-SET-MSP, 13046070652N-SET-MSP, 19 11 6381, 22-1001-0, 2216501, 229340, 28481000OE, 302201, 35098, 363916060793, 402B1229, 5000-4688 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x, Renegade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | MANDO |
| Ширина [мм] | 141 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 686,94 ₴










