
Диск гальмівний (задній) Audi A6/A7 Sportback 10- (330x22) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.3358.20
2 800,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.3358.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi A6/A7 Sportback 10- (330x22) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.3358.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3358.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3358.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 270 л.с. | 2008–н.в. |
| SQ5 TDI quattro | 2015–н.в. |
| SQ5 TDI quattro 313 л.с. | 2012–н.в. |
| SQ5 TDI quattro 326 л.с. | 2015–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2013–н.в. |
| PORSCHE — MACAN (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 237 л.с. | 2014–2018 |
| 2.0 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.9 Turbo AWD 441 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 S 354 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.6 Turbo 440 л.с. | 2016–н.в. |
| GTS (95BBL1) 380 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 | 2015–н.в. |
| 3.0 GTS | 2015–н.в. |
| 3.0 S 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.6 Turbo 400 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TSI 4motion 340 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3358.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 750, 07.35.254, 09.B969.11, 09.B969.1X, 100.3358.52, 100.3358.53, 102141, 1110401, 113 012, 115 523 0035/PD, 1163208300, 142.1584, 1622808480, 18152047156, 18153147156, 18196, 19-2259, 19-2259SPORT, 2047156, 23-1315C, 24.0122-0272.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.5 кг |
| Висота [мм] | 36 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800,50 ₴




