
Колодки гальмівні (задні) BMW 5/X3 10- (Girling), Zimmermann 24561.175.1
3 219,37 ₴
- В наявності
- Код: 24561.175.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 5/X3 10- (Girling), Zimmermann 24561.175.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24561.175.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24561.175.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X3 (F25) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2016–2017 |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24561.175.1 |
| Кросс-номери | 025 245 6118, 025 245 6118/PD, 1050257, 116029, 1170784, 13.0460-2760.2, 13.0470-2760.2, 13046027602N-SET-MS, 13046027602N-SET-MSP, 1421 00, 1421.00, 151-0035, 16839, 182004, 19-2900, 20 11 6029, 20 91 6839, 21421.00, 22-0920-0, 221545, 231-02-048 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, i8 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 106 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 18 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | GIRLING |
| Висота 2 [мм] | 56 |
| Висота 1 [мм] | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 219,37 ₴



