
Диск гальмівний (передній) Skoda Fabia/Octavia 96-/Roomster 06-/VW Golf (256x22)(з покриттям)(вент.), Zimmermann 100.1233.20
1 724,26 ₴
- В наявності
- Код: 100.1233.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Skoda Fabia/Octavia 96-/Roomster 06-/VW Golf (256x22)(з покриттям)(вент.), Zimmermann 100.1233.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.1233.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.1233.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BORA (1J2) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — BORA универсал (1J6) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1999–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1999–2000 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1999–2000 |
| VW — GOLF IV (1J1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| VW — POLO (6R, 6C) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 90 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 TSI 16V 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.1233.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 853, 09.7011.11, 09.7011.14, 09.7011.1X, 09.7011.75, 100.1233.52, 1031854, 107 680, 1110163, 115 521 1018, 1163109100, 14404, 15830C, 16880, 1815204758, 1815314758, 183 521 1018/PD, 186603, 19-0774, 19-0774MAX, 19-0774SPORT, 1J0 615 301 D |
| Стан | Новий |
| Висота | 37 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 5.2 кг |
| Висота [мм] | 37 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724,26 ₴





