
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 01-/Lexus ES 12-18 (Akebono), Zimmermann 24350.175.2
2 246,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24350.175.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 01-/Lexus ES 12-18 (Akebono), Zimmermann 24350.175.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24350.175.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24350.175.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| TOYOTA — AURION (_V4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV40) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — AURION (_V5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV50) 272 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 VVT-i 152 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 V6 186 л.с. | 2001–2006 |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 (ASV51_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.5 (ASV50) 181 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVT-i 147 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVT-i Hybrid 150 л.с. | 2006–2011 |
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24350.175.2 |
| Кросс-номери | 04465-06070, 04465-06080, 04465-06100, 04465-07010, 04465-33440, 04465-33445, 04465-33450, 04465-33450, 04465-33470, 04465-33470-33470, 04465-33471, 04465-33471, 04465-33471, 04465-YZZEG, 049160, 10513, 16631, 167 1671919-1, 19619-1, 22446-1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 57 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, ES, Aurion |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 158 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Висота [мм] | 57 |
| Товщина (мм) | 18 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 246,25 ₴





